Plán areálu Výstaviště Flora Olomouc

Nabídka objektů a prostor
Pavilon A

Pavilon A

Největší pavilon Výstaviště Flora Olomouc o rozměru 60 × 42 metrů. Klimatizovaný, multifunkční, bezbariérový. Dvě podlaží. Zrekonstruovaný v roce 2016. S výtahem, eskalátory, s bufetem i s pokladnami pro prodej vstupenek.

Menší pavilony

Menší pavilony

Výstaviště Flora Olomouc nabízí kromě pavilonu A k pronájmu i tři menší pavilony E G a H. Umístěné v parkovém areálu ve Smetanových sadech.

Vhodné jako kryté prodejní prostory a také pro menší akce — soutěže, závody, tréninky, výstavy, mimoškolní aktivity pro děti.

Sbírkové skleníky

Sbírkové skleníky

Unikátní prostory, neobvyklé kulisy plné exotiky, zeleně a vůní. Olomoucké sbírkové skleníky patří k největším a nejstarším v České republice. Skleníkový areál olomouckého Výstaviště Flora tvoří palmový, kaktusový, tropický a subtropický (citrusový skleník). Mohou posloužit jako zázemí pro Vaše akce i focení, konají se tu svatby a výstavy.

Oranžerie

Oranžerie

Elegantní, dřevořezbami zdobená budova inspirovaná oranžeriií ve Versailles. Atmosféra 19. století, vzdušný prostor plný světla, vysoký okna, poctivé materiály. Exkluzivní, pro mnohé stále ještě neznámé místo.

Venkovní zpevněné plochy

Venkovní zpevněné plochy

Areál Samba, Letní scéna, Food park Flora, Hudební pavilon – u všech těchto ploch jsou k dispozici přívody elektřiny a možnost pronájmu i postavení stánků, pódia i oplocení.

Nezpevněné travnaté plochy

Nezpevněné travnaté plochy

K pronájmu jsou také některé zatravněné plochy v olomouckých parcích. Rozloha až 10 000 m2. Výběr a dostupnost dané plochy záleží vždy na charakteru akce a aktuálním využití pronajímaných ploch.

Kontakt
Kontakt

Zůstaňme v kontaktu

Nejaktuálnější příspěvky e-mailem